Kāpēc jumta teknes ir jātīra?

Ar lapām piebirusi jumta rene nespēj pildīt savas tiešās funkcijas novirzot ūdeni uz tekni, un ūdens līs pāri renes malām. Tādā veidā var rasties nevēlams mitrums, kas var izraisīt pelējuma parādīšanos un citus bojājumus vēja kastes konstrukcijā, vai uz nama fasādes.

Noteku sistēma palīdz atbrīvot mājas jumtu no ūdens, kas nokļūst uz jumta visa gada garumā, tomēr laikam ejot tās piepildās ar visu, kas krīt no gaisa, sevišķi rudenī– lapas, zari un citi gruži. Ja šie gruži radīs aizsērējumu un renē uzkrāsies ūdens, tad ziemā tajās veidosies ledus un rene var neizturēt svaru, kas var sasniegt pat vairākus desmitus kg. Rezultātā rene var deformēties, vai pat nogāzties.

Tekņu regulāra tīrīšana ļaus ūdenim brīvi aizplūst, neļaus veidoties aizsprostojumiem, kas pie negatīvām temperatūrām varētu veicināt ledus veidošanos teknēs un arī ap tām – lāstekas.

TĪRĪŠANA

Pirmā, tradicionālā metode: mūsu darbinieki (sertificēti industriālie alpinisti) nokļūst uz ēkas jumta, izmantojot, lūku, balkonu, vai izvelkamās kāpnes. Izmantojot visas nepieciešamās drošības sistēmas, piekļūstam renēm no jumta un fiziski iztīrām tās ar rokām. Gružus savācam maisos, maisus nolaižam no jumta.

Otrā metode ir tīrīšana izmantojot telskopisko pacēlāju piekļūstam notekām no pacēlāja groza un fiziski tās iztīrām ar rokām, šo metodi izmantojam, ja objektā ir apgrūtināta pieeja jumtam, vai jumta kontrukcija ir pārāk sarežģīta.

IZMAKSAS


Aptuvenās izmasas, kuras var mainīties atkarībā no objekta sarežģītības un papildus izmaksām

Horizontālās notekrenes -  1.00 - 2.50 eiro par tekošo metru

Vertikālās notekrenes-  30 - 50 eiro/gb

Transporta izmaksas - 0.5 eiro /km

Minimālās izmaksas izsaukumam - 350 eiro

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk