Industriālais alpīnisms

 Industriālais alpīnisms   ir darbību kopums, kur dažādu saimniecisku darbu izpildei tiek izmantotas un pielāgotas alpīnisma un klinšu kāpšanas tehnika un speciālais inventārs (ekipējums) . Tas plaši tiek pielietots veicot dažādus būvniecības un montāžas darbus augstceltnēs, torņos, tiltos u.c.,

Industriālais alpīnisms radies 20. gadsimta otrajā pusē Lielbritānijā, lai veiktu jūrā izvietoto naftas torņu apkalpi. Mūsdienās tiek izmantots arī citiem mērķiem, lai piekļūtu grūti pieejamām vietām – gan lai nomazgātu logus, pieliktu reklāmas plakātus, veiktu remonta vai celtniecības darbus utt.

Ja stalažas un pacēlāji ir pārāk dārgi vai tehnoloģiski nav piemērojami, tad gandrīz vienmēr mūsu alpīnistu komanda spēj veikt darbu augstumā un dziļumā, jebkas sākot no jumtu remonta, tīrīšanas, sniega novākšanas, logu un sienu remonta un mazgāšanas, Cehu u.c. iekštelpu griestu un metāla konstrukciju tīrīšanas, apkopes. beidzot ar mājdzīvnieku nocelšanu no kokiem un jumtiem, kā arī dažādu grūti pieejamu koku izzāģēšanu.
Logu, Jumtu un fasāžu tīrīšana

Lai saule spožāk spīdētu istabā un sildītu mīlīgāk- ir vērts nomazgāt logus. Zinātniski ir pierādīts ka biroja darba kolektīvs strādā labāk un profesionālāk ja uz pasauli ir iespēja skatīties pa tīru logu.

Mūs nebiedē neatverami logi un monolītstikla fasādes  daudzstāvu biroja ēkās. 

Profesionāli alpīnisti Jūsu rīcībā.

lokijs@gow.lv


Daudzi uzskata ka sūnu atrašanās uz jumta ir dekors- ir protams specializēti ar trīskāršu hidroizolāciju pārklāti segumi uz kuriem var audzēt dārzu, tomēr lielākoties sūnas rada gan plaisas, gan mikroplaisas kuras pamanīt ir grūti. Rekomendējam savlaicīgi segumu attīrīt no sūnām, kamēr netiek bojātas konstrukcijas un jāmaina jauns jumts.

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk