Logu, fasāžu un stikla fasāžu tīrīšana

Lai saule spožāk spīdētu istabā un sildītu mīlīgāk- ir vērts nomazgāt logus. Zinātniski ir pierādīts ka biroja darba kolektīvs strādā labāk un profesionālāk ja uz pasauli ir iespēja skatīties caur tīru logu.

Mūs nebiedē neatverami logi un monolītstikla fasādes  daudzstāvu biroja ēkās. 

Profesionāli alpīnisti Jūsu rīcībā.

lokijs@gow.lv

Logu mazgāšanas veidi.
Profesionāļu veikta logu mazgāšana ietver vairākus veidus, kā efektīvi un kvalitatīvi nomazgāt logus gan no iekšpuses, gan ārpuses. Mēs izmantojam četras metodes, kas tiek izvēlētas atkarībā no objekta specifikas un klienta vēlmēm.

1. Logu mazgāšana ar klasisko metodi – tā ir logu mazgāšana ar rokām, izmantojot profesionālus tīrīšanas līdzekļus.

2. Logu mazgāšana no pacēlāja – daudzstāvu ēkās un grūti aizsniedzamās vietās virs 10m augstuma logu nomazgāšanai no ārpuses varam izmantot pacēlāju. Šāda metode piemērota tad, ja uz jumta ir sarežģīti stiprināties alpīnistiem. 

3. Logu mazgāšana izmantojot industriālo alpīnismu – ja darbi veicami lielā augstumā, piemēram, logu vai stikla fasāžu mazgāšanai augstceltnēs. Mūsu komandā ir profesionāli, pieredzes bagāti industriālie alpīnisti, kas, izmantojot nepieciešamo drošības aprīkojumu, ātri un efektīvi nodrošinās perfektu darba rezultātu.  

4. Logu mazgāšana ar attīrītu ūdeni augstumā līdz 10m (neizmantojot pacēlāju) – lai logu stikls vai stiklotā fasāde izskatītos īpaši mirdzoši un uz tiem nepaliktu ūdens radītas nogulsnes, izmantojam attīrītu ūdeni. Šis ūdens tiek iepriekš sagatavots ar speciālu filtrācijas sistēmu. Šāds process ir ātrs un relatīvi lēts, tomēr lai sasniegtu izcilu kvalitāti, logi šādi ir jāmazgā regulāri, ne retāk kā trīs reizes gadā. Visiem mūsu darbiem ir Civiltiesiskā apdrošināšana


Izcenojumi atkarīgi no kopējās platības, konstrukciju sarežģītības, stikla stiprinājuma veidiem ( Spider, pakešlogi, u.c.)  un citiem faktoriem, bet vienmēr par visu var vienoties

Aptuvenās, orientējošās izmaksas par 1000 m2 monolīto fasādi no pakešlogiem ir 900 eiro. 


Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk